top of page

Kā sagatavoties gaidību fotosesijai? 

Bērniņa gaidīšanas laiks ir īpašs katras sievietes dzīvē, kad tiek gaidīta lielā satikšanās ar mazo un sievietes ķermenis piedzīvo neticamas pārvērtības. Šo brīdi noteikti ir vērts iemūžināt bildēs kādā īpašā fotosesijā. Tās būs skaistas pirmās atmiņas Tev un Tavai ģimenei ar punci vēlāk un lielisks fotografēšanas piedzīvojums bērniņa gaidīšanas laikā. Pēc tam ar bildēm varēsi atskatīties uz šo dzīves periodu jebkurā brīdī. Un fotosesija ir lielisks iemesls, lai sapucētos, lai sameklētu kādu skaistu kleitu, kādu saskaņotu “casual” komplektu vai kaut ko ļoti juteklisku!

 

Lai pēc iespējas būtu foršāks un skaistāks bilžu rezultāts, esmu sagatvojusi ieteikumus, kā labāk sagatavoties fotosesijai.

  • Lielisks un skaists apģērbs fotosesijai ir KLEITA.

Izvēlētos to, jāskatās, kā puncis tajā izskatīsies. Var būt brīva, plandoša, bet vajadzētu, lai punča daļa ir kaut nedaudz atdaloša, ir krokojums vai jostiņa.​

Kleita var būt arī pieguļoša, kas īpaši izcels ķermeņa līnijas, punci.

Krāsas – skaisti izskatās maigās krāsas, pasteļtoņi, mežģīnas, kas dod gaisīgu tēlu. Savukārt izvēloties piesātinātās  krāsas – galvenais, lai Tev labi izskatās.

  • “CASUAL" stils – lieliskas bildes sanāk arī izvēloties kādu ikdienas apģērbu, kas ir vienkāršā stilā. Tās varētu būt džinsu bikses ar krekliņu vai džemperi, džinsu bikses ar baltu kreklu vai blūzi. Šādā saskaņotā stilā sanāk ļoti burvīgas un foršas ģimenes bildes.

  • “MIX” stiliņš – esi pats savs stilists, skaisti un īpaši sakombinē mājās pieejamos apģērbus.

  • JUTEKLISKUMS. Jutekliskā stilā var izvēlēties caurspīdīgus, mežģīņotus apģērbus, zīda rīta kleitas, bodijus ar īsām un garām rokām, var baltu kreklu kombinēt ar apakšveļu.

  • Skaistam bilžu rezultātam noteikti rekomendēju uzlikt MAKE UP, sataisīt matus, uztaisīt manikīru.

  • AKSESUĀRI – tie var būt ļoti minimāli (auskari, rokassprādzes). Bet var padomāt arī par kaut ko neierastāku – cepures, matu rotas, kas noteikti piedos Tavām bildēm svētku sajūtu par šo laiku.

  • Gaidīšanas laiks ir īpašs visai ģimenei. Lai būtu foršas un skaistas bildes, ieteikums SASKAŅOT APĢĒRBUS vienam ar otru – tas var būt gan krāsu ziņā, gan izvēlēts vienots stils, piemēram visiem džinsu bikses un līdzīgas vai vienādas “augšiņas”.